Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2017-01-11
Pokój z tatrzańskim widokiem, czyli fototapeta góry w Twoim salonie

Urlop w górach to znakomita okazja do tego, aby odpocząć od codziennych obowiązków, pooddychać świeżym powietrzem i sprawdzić stan swojej kondycji spacerując po szlakach lub zdobywając strome szczyty. Po powrocie do kwatery możesz siąść wygodnie na kanapie i przyjemnie zmęczony podziwiać z daleka piękno naszych rodzimych gór. Jeśli chcesz jednak zabrać ze sobą ten zapierający dech w piersiach widok, to zwykłe fotografie w komórce czy filmy na kamerze mogą nie wystarczyć. Fototapety na ścianę góry to znakomity i niezwykle efektowny sposób na to, aby strome wierzchołki i zielone hale zagościły na dobre w Twoim wnętrzu. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w tętniącej życiem metropolii czy na sielankowej wsi – odpowiednio dobrana fototapeta sprawi, że góry będziesz mieć dosłownie na wyciągnięcie ręki!

 

https://redro.pl/fototapety/tematy/krajobrazy/gory

 

Nasze polskie czy te bardziej egzotyczne?

Fototapety góry polskie to znakomita propozycja dla wszystkich miłośników naszych lokalnych krajobrazów. Spokojny grzbiet Czerwonych Wierchów, zachwycająca Dolina Pięciu Stawów widziana z lotu ptaka czy bardzo dobrze wszystkim znany Giewont o kształcie śpiącego rycerza, to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Spośród szerokiej oferty przedstawień możesz wybrać dosłownie każdy zakątek, szczyt czy dolinę, jaka tylko przyjdzie Ci do głowy. Fototapety góry polskie to niezwykle bogaty przegląd tych najbardziej popularnych, jak i tych mniej znanych miejsc ukrytych w naszych Tatrach. Podchodząc jednak z taką samą pasją i fascynacją do zagranicznych cudów natury, proponujemy także fototapety góry ukazujące egzotyczne pejzaże prosto z Himalajów czy Andów. Najwyższe szczyty świata w otoczeniu dzikiej, nieznanej nam przyrody to znakomity sposób, aby wprowadzić do wnętrza unikalny charakter odległych krajów. Miłośnicy Azji zakochają się w malowniczym widoku Fidżi, z kolei pasjonaci wysokogórskich wspinaczek z pewnością sięgną po fototapety na ścianę góry z przedstawieniem Mount Everestu lub Kilimandżaro.

Cztery pory roku, czyli góry górom nierówne

Możesz odwiedzać wielokrotnie te same góry i nigdy nie zobaczyć ich w takiej samej formie. Zimą zaprezentują nam dzikie, ośnieżone szczyty i oblodzone szlaki, latem soczystą zieleń i bogactwo polnych roślin, a jesienią całą gamę złotych i czerwonych odcieni. I właśnie za to kochamy nasze polskie góry, które jak nigdzie indziej na świecie, przyjmują tak różnorodne oblicza. Fototapety góry Tatry prezentując zarówno zimową, jak i letnią wersję przyrody pozwolą Ci wybrać dokładnie takie przedstawienie, jakie najlepiej będzie się prezentować w Twoim wnętrzu. W chłodnej, skandynawskiej aranżacji doskonale będą wyglądać zimowe fototapety góry w formie czarno-białych zdjęć, w drewnianym, rustykalnym wnętrzu postaw na wrześniowy widok kolorowych hali, a w minimalistycznym, monochromatycznym salonie zdecyduj się na wiosenny krajobraz, który doskonale ożywi stonowaną aranżację.

2.jpg

Bądź eko! Górskie fototapety przyjazne dla środowiska

Jeśli kochasz naturę tak samo jak my, na pewno dokładasz wszelkich starań, aby nie zanieczyszczać środowiska i nie wspierać firm, które przyczyniają się do produkcji niebezpiecznych dla przyrody odpadów. Sięgając po fototapety góry koniecznie szukaj sklepów, które mogą się pochwalić odpowiednimi certyfikatami. Zwracaj uwagę na to, czy zarówno użyte materiały jak i rodzaj druku nie są niebezpieczne dla środowiska i czy działalność danej firmy nie przyczynia się do uszkodzenia lokalnej fauny i flory. Fototapety na ścianę góry to przepiękna dekoracja, która pozwoli Ci się cieszyć zapierającym dech w piersiach widokiem niezależnie od tego, gdzie mieszkasz na co dzień. Pamiętajmy jednak o tym, aby za taką dekoracją stała także świadoma firma, która dba o piękny wygląd przyrody nie tylko na swoich tapetach, ale także i w życiu.

Po więcej inspiracji zapraszamy także na myloview.pl/fototapety.

Autor:
redro.pl
Źródło:
redro.pl