Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2021-04-19
Orange Flex – zyskujesz Ty i środowisko

Orange Flex to elastyczna oferta bez zobowiązań. Numerem i usługami zarządzasz za pomocą prostej aplikacji mobilnej. Orange Flex to sieć w aplikacji, czyli również troska o środowisko naturalne.

Orange Flex – sieć w aplikacji

Orange Flex to proste rozwiązanie – aby dołączyć do oferty, nie musisz odwiedzać salonu Orange ani podpisywać długoterminowej umowy. Dzięki modelowi subskrypcyjnemu w każdej chwili możesz zrezygnować – bez żadnych dodatkowych kosztów. Aby rozpocząć korzystanie z Orange Flex, musisz tylko pobrać aplikację na telefon ze sklepu Google Play lub App Store i zarejestrować konto. Wszystko załatwisz bez konieczności wychodzenia z domu i bez podpisywania papierowych umów.

Po założeniu swojego konta w Orange Flex wybierasz jeden z czterech Planów – każdy z nich obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju oraz w roamingu UE. Plany różnią się wielkością pakietu danych internetowych – do dyspozycji masz 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB. W ramach każdego z Planów korzystasz z bezpłatnej usługi Social Pass. Dzięki niej nie zużywasz danych podczas korzystania z popularnych mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, TikTok czy Twitter. Jeżeli w danym miesiącu potrzebujesz więcej danych, Plan możesz zmienić za pomocą aplikacji. Szybko i wygodnie.

pexels-holiho-1112186.jpg

Orange Flex – ekologia jest ważna

Orange Flex to wygoda, a także troska o środowisko. Umowę z operatorem zawierasz w formie elektronicznej – ograniczasz w ten sposób zużycie papieru. Jeżeli zdecydujesz się na wirtualną kartę e-SIM zmniejszysz również produkcję plastiku do zera. Kartę e-SIM instalujesz bezpośrednio na swoim urządzeniu w kilka minut, jeśli obsługuje ono tę technologię.

Wszyscy użytkownicy Orange Flex mogli wziąć w akcji „EKO GB". Polegała ona na przekazywaniu niewykorzystanych gigabajtów i zamianie ich na m2 bioróżnorodnego lasu. Młody las Orange Flex zasadzono w otulinie Parku Narodowego Bory Tucholskie na Kaszubach wiosną 2021. W ten sposób zwiększona została powierzchnia lasów, która kurczy się w wyniku wycinki i gwałtownych burz. Każdy kolejny metr kwadratowy lasu pomaga oczyścić atmosferę z dwutlenku węgla – gaz ten przyczynia się do ocieplenia klimatu.

Więcej informacji o ekologicznych akcjach Orange Flex znajdziesz na stronie https://flex.orange.pl/eko. Dołącz do elastycznej oferty i wesprzyj naszą planetę!

Źródło:
Materiał nadesłany

Czytaj także