Powrót do listy wiadomości Dodano: 2015-04-20   |  Ostatnia aktualizacja: 2015-04-20
Znamy zwycięzców Wielkiego Finału Quizu!

17 kwietnia 2015 roku, podczas Dni Otwartych Stacji Uzdatniania Wody „Szczekanica" poznaliśmy zwycięzców i najlepszych 20-stu zawodników, którzy wzięli udział w Wielkim Finale internetowego Quizu. Na najlepszych czekały nagrody. Nagrody główne: tablet, aparat fotograficzny i słuchawki już trafiły do zwycięzców. Wszyscy wyróżnieni otrzymali upominki „projektowe".

Podnosimy świadomość ekologiczną – finał Quizu i rozdanie nagród

Podczas Dni Otwartych wręczone zostały nagrody dla uczestników Wielkiego Finału Quizu Multimedialnego, który odbył się 13 kwietnia. Quiz został uruchomiony dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego już 2 marca. W tym czasie, do 13 kwietnia, mieszkańcy mogli ćwiczyć i zdobywać wiedzę, nie tylko o Projekcie, ale również o ekologii, Unii Europejskiej i Piotrkowie Trybunalskim. W Wielkim Finale udział wzięło 620 mieszkańców. Odpowiadali na 25 pytań w jak najkrótszym czasie. Najlepszym udało się ukończyć quiz już w 2,5 minuty.

Spośród uczestników wyłoniono 20 najlepszych. Nagrody główne: tablet, aparat fotograficzny i słuchawki trafiły do zwycięzców. Wszyscy wyróżnieni w TOP20 otrzymali upominki „projektowe". Nagrody wręczył Wiceprezydent Adam Karzewnik – Pełnomocnik Miasta Piotrkowa Trybunalskiego ds. Realizacji Projektu. Lista zwycięzców została opublikowana na stronie projektu i portalu Miasta oraz na profilu Facebook Przyłącz się do Piotrkowskich.

Quiz internetowy został opracowany i przygotowany w ramach działań promocyjno - informacyjnych dotyczących realizacji Projektu „Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Piotrkowie Trybunalskim", współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko. Gra online ma charakter edukacyjny (poznawczy) i rozrywkowy. Celem gry jest poszerzenie wiedzy na temat kluczowych zagadnień związanych z projektem, Miastem, ekologią i środkami unijnymi. Quiz jest dostępny na stronie www.oczyszczalniapiotrkow.pl, gdzie wciąż można sprawdzić swoją wiedzę. Rozwiązywanie quizu jest bezpłatne.

 (gz)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
Grupa PRC Sp. z o.o
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :