Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2018-02-20   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-02-20
PRONAR na Międzynarodowym Zimowym Kongresie Drogowym
PRONAR na zimowym kongresie
PRONAR na zimowym kongresie

W dniach 20-23 lutego w Gdańsku w AMBEREXPO odbędzie się międzynarodowy kongres, gdzie delegaci, naukowcy i eksperci będą dyskutować na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie zimowego utrzymania dróg. W takim gronie nie mogło zabraknąć PRONARU – lidera branży komunalnej.

Organizatorem wydarzenia jest PIARC – Światowe Stowarzyszenie Drogowe oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. To jedno z najważniejszych, największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń tego rodzaju. Odbywa się co cztery lata w różnych miejscach świata – tym razem po raz pierwszy zawita do Polski.

Plan tegorocznej edycji przewiduje osiem bloków tematycznych, które będą zgodne z głównym tematem „Zapewnienia bezpiecznej i zrównoważonej obsługi dróg w zimie". Zaprezentowanych zostanie 140 referatów opartych na najnowszych badaniach i doświadczeniach w zakresie zarządzania drogami zimą oraz 170 prezentacji plakatowych. Uczestnicy będą mieli także okazję zdobyć praktyczne doświadczenie podczas wizyt technicznych.

Rangi wydarzeniu dodaje spotkanie na najwyższym szczeblu politycznym. Podczas sesji ministerialnej przy okrągłym stole spotkają się ministrowie z Europy, Azji, Ameryki Północnej oraz Południowej. Tematem ich rozmów będzie bezpieczna i efektywna obsługa dróg w zimie oraz ich konserwacja w kontekście zrównoważonego rozwoju.

Przedstawicieli PRONARU będzie można spotkać na firmowym stoisku w hali A. Serdecznie zapraszamy do zajrzenia i rzeczowej rozmowy na temat zimowego utrzymania dróg. Z racji dostarczanych przez PRONAR urządzeń, które w tym pomagają, lider branży z Narwi z powodzeniem może tytułować się ekspertem w tej dziedzinie.

Oferta PRONARU jest niezwykle bogata w maszyny przeznaczone do zimowego utrzymania dróg. Znajduje się w niej ponad 120 modeli pługów, posypywarki, które można zagregować z dowolnym nośnikiem, a także odśnieżarki. Znajdą tu coś dla siebie zarówno firmy zajmujące się utrzymaniem niewielkich powierzchni jak i te, w których gestii leżą autostrady czy drogi szybkiego ruchu. Warto dodać, że produkty PRONARU można spotkać także za granicą.

Więcej informacji udziela:
Mateusz Pietruszka
Specjalista ds. PR i Marketingu
tel.: 512 350 687
mateusz.pietruszka@pronar.pl

(gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia firmy

Źródło:
Pronar Sp. z o.o.
Reklama: