Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-09-30   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-09-30
Grupa SAUR przejmuje 100% udziałów w firmie Separator Service
Ilustracja nadesłana (lbrelations)
Ilustracja nadesłana (lbrelations)

Grupa SAUR przejmuje 100% udziałów w firmie Separator Service i rozszerza zakres swoich usług o obsługę i serwis wszystkich rodzajów separatorów na terenie całej Polski.

Grupa SAUR, francuski ekspert ochrony środowiska i zagospodarowywania płynnych odpadów oraz ścieków przejął 100% udziałów w firmie Separator Service, jednej z najbardziej doświadczonych polskich firm zajmujących się całościową obsługą i serwisem separatorów wszystkich rodzajów. Tym samym Grupa SAUR zwiększa swój potencjał operacyjny na terenie Polski oraz rozszerza portfel oferowanych usług.

Dla SAUR Polska jest to jedna z szeregu planowanych akwizycji na najbliższe lata i stanowi konsekwentną realizację strategii rozwoju spółki na rynku ścieków i odpadów przemysłowych w Polsce. Od ponad 20 lat polityką firmy Separator Service jest dbałość o bezpieczeństwo środowiska naturalnego w oparciu o stosowanie sprawdzonych rozwiązań i nowoczesnych technologii oraz najwyższe standardy obsługi klienta. Cel ten jest tożsamy z celami grupy SAUR, co ułatwiło decyzję o połączeniu naszych potencjałów. Liczymy na efekt synergii.

Magdalena Markiewicz, prezes zarządu SAUR Polska

(gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia firmy

Źródło:
lbrelations
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.