Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2021-08-13
Utylizacja styropianu,skup styropianu-GREENMAX

Z coraz poważniejszych zanieczyszczeń, ochrona środowiska stała się gorącym tematem w społeczeństwie. Catering do ogólnego trendu ochrony środowiska na świecie, GREENMAX zobowiązała się do recyklingu, regeneracji i wykorzystania odnawialnych tworzyw sztucznych, i przekształcił go w kompletnej zielonej pętli recyklingu zamknięte. Wreszcie, dzięki koncepcji recyklingu firmy i nieustającym wysiłkom wszystkich pracowników, GREENMAX odniósł sukces na całym świecie.

GREENMAX(http://www.recykling-styropianu.pl)

Jak wszyscy wiemy, INTCO Recycling przekształcił recykling tworzyw sztucznych (zwłaszcza pianki) w łańcuch przemysłowy na potrzeby rozwoju. Od przetwarzania pianki, granulacji i produkcji ramek, ma znakomite procesy na każdym kroku. Dziś będziemy mówić o GREENMAX, marce maszyny do recyklingu pianki założonej przez INTCO. Niezależnie od tego, czy w to wierzysz, czy nie, nadszedł czas odliczania, aby GREENMAX rozdrabniacz do styropianu zabłysnął na świecie.

Na czym polega maszyna GREENMAX, aby przyciągnąć klientów, którzy potrzebują do recyklingu pianki?

Inkluzywność dla różnych rodzajów piank

Dla wielu recyklerów, poddają recyklingowi różne materiały piankowe, w tym EPS (styropian), PE (polietylen), PP (polipropylen) itp. Jeśli naprawdę potrzebujemy specjalnej maszyny do każdego rodzaju materiału, to koszmar dla recyklerów, aby wspomnieć tylko o kosztach. Ale GREENMAX może być doskonale nadaje się do różnych przetwarzania pianki, istnieją dwa rodzaje tłoczenia na zimno i technologii topienia na gorąco, aby wybrać. Nie tylko sam materiał, ale także nie ma ograniczeń dla branży, czy jest to pudełko rybne, pudełko na lunch, ekspresowe opakowanie może być obsługiwane skutecznie.

Branża recyklingu pianki stała się w ostatnich latach bardzo popularna. Coraz więcej wsparcia politycznego i więcej branż zaczęło koncentrować się na problemie recyklingu. Zanieczyszczenia dotyczą głównie pudełek piankowych, opakowań piankowych, płyt piankowych i białego plastiku. Jak możemy rozwiązać problem białego zanieczyszczenia?

GREENMAX

W rzeczywistości utylizacja styropianu powinna zamykać się słowie recykling. Odpady piankowe można ponownie przetworzyć w szeregu procesów recyklingu i produkcji w celu wytworzenia cząstek pianki, które ostatecznie zostaną wykorzystane do produkcji nowych produktów. Perspektywy i marża zysku z recyklingu odpadowej pianki z tworzyw sztucznych są bardzo duże.

Sprzęt do recyklingu pianki, o którym nie możemy zapomnieć podczas recyklingu pianki, to kompaktor pianki. W porównaniu z innymi urządzeniami do recyklingu piany, kompaktor ma zalety niskiego kosztu, prostej obsługi, wysokiej wydajności przetwarzania i może obsługiwać wiele rodzajów piany. Jaką zatem wartość dla przedsiębiorstwa może stworzyć kompaktor piany?

skup odpadów styropianowych

1. Oszczędzaj koszty przechowywania

W wielu branżach związanych z pianką odzyskiwanie pianki jest również częściowo wymuszone. Ze względu na lekką i nieporęczną właściwość pianki wymaga to od przedsiębiorstw posiadania dużej powierzchni magazynowej do tymczasowego przechowywania niektórych odpadów piankowych.

Koszt przechowywania jest w rzeczywistości bardzo wysoki. W tej chwili rozdrabniacz do styropianu GREENMAX może zaoszczędzić wiele kosztów przechowywania. Stopień sprężania kompaktora wynosi 50:1.

Utylizacja styropianu

2. Oszczędzaj wartość transportu!

Pianka odpadowa nie jest całkowicie pozbawiona wartości recyklingowej, będzie ją kupować wielu producentów, takich jak INTCO Recycling, jednak proces transportu jest kosztowny. Rozdrabniacz do styropianu rozwiąże ten problem.

Recykling piany to główny kierunek rozwoju wielu branż w przyszłości, zwłaszcza teraz, gdy zaostrzenie polityki przyspiesza rozwój przedsiębiorstw zajmujących się ochroną środowiska. INTCO Recycling to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i recyklingiem, koncentrujące się na odzyskiwaniu, regeneracji i utylizacji piany.

rozdrabniacz do styropianu

Z niecierpliwością czekamy na współpracę z większą liczbą przedsiębiorstw w przyszłości, pracujmy razem, aby zmniejszyć białe zanieczyszczenie. Maszyny GREENMAX to najlepszy wybór.

INFORMACJA

Recykling Artykułów
Wystawa Firmowa

Prawa Autorskie 2012-2020 Recykling-styropianu.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | POLITYKA PRYWATNOŚCI | MAPA STRONY

Autor:
GREENMAX
Źródło:
http://www.recykling-styropianu.pl
Dodał:
GREENMAX RECYCLING

Czytaj także