Powrót do listy wiadomości Dodano: 2021-09-06  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-09-06
Złote Medale MTP przyznane produktom z branży OZE
ZŁOTY MEDAL 2021
ZŁOTY MEDAL 2021

Jury konkursowe przyznało Złote Medale MTP. Prestiżowym medalem odznaczono cztery produkty, które zostaną zaprezentowane podczas targów Greenpower.

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to rekomendacja ekspertów dla prezentowanych produktów oraz strategia promocji. Odznaczone wyjątkowym medalem produkty wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Złoty Medal MTP targów Greenpower 2021 otrzymali:

1. Innowacyjny falownik Austa PV Energia Polska ,Producent: Austa Energy, Wystawca: PV Energia Polska Evan s.c.

Inwerter Austa PV Energia Polska to jeden z najbardziej innowacyjnych falowników występujących na polskim rynku. Dzięki wysokiej wydajności i wysokim parametrom zwiększa produkcję instalacji fotowoltaicznej. Motto, towarzyszące wdrożeniu produktu, to „Oszczędzaj, odmieniaj świat - energią ze słońca."

2. Moduł fotowoltaiczny, SOLUXTEC GmbH

Seria modułów DMM VI zapoczątkowała nową erę modułów w firmie Soluxtec, która jest idealnym rozwiązaniem na instalacje dachowe jak i również pod duże projekty fotowolaticzne. Należy zwrócić szczególną uwagę na wydłużony okres gwaracji przy tych modułach, który na produkt i linowy spadek mocy wynosi 25 lat.

3. Moduł fotowoltaiczny Perfect Edge PEM.G0-390W, Bruk-Bet Sp. z o.o. (Bruk-Bet Fotowoltaika) / BRUK-BET PV Sp. z o.o.

Seria Perfect Edge od polskiego producenta Bruk-Bet Fotowoltaika to moduły PV składające się ze 120 ogniw monokrystalicznych wykonanych w technologii Half-Cut na autonomicznej stacji do cięcia ogniw przy zastosowaniu procesu niskotemperaturowego (thermal stress less). Odznaczają się wysoką sprawnością sięgającą 20% oraz współczynnikiem wypełnienia, FF >80. Zakres mocy wynosi od 365 – 390W.h.

4. RECOM SERIA PUMA, Econstructions Group Spółka z o.o.

RECOM oferuje szeroka gamę modułów fotowoltaicznych. Monokrystaliczne moduły PERC produkowane w technologii gontowej (Shingled), Half–Cut, Bifacjalnej oraz Tri-Cut (TCC) o mocach od 380 do 665 W, jedno i dwustronne (bifacjalne) oraz niskoemisyjne, a wszystkie te parametry poparte są certyfikatami.

Bezpłatne zaproszenia na targi Greenpower dostępne są na stronie internetowej www.greenpower.mtp.pl.

(gz)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
Grupa MTP
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także