Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2018-07-17   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-07-17
Łukasz Czopik otrzymał Złotą Odznakę Regionalnej Izby Gospodarczej
Mat. pras.
Mat. pras.

11 czerwca prezes Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Łukasz Czopik został uhonorowany Złotą Odznaką Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Odznakę wręczył nowo wybrany prezes RIG-u Tomasz Zjawiony.

Odznaki przyznawane są przedstawicielom życia gospodarczego, naukowego i politycznego regionu w uznaniu za wsparcie rozwoju Izby, zaangażowanie we współpracę oraz promocję idei samorządu gospodarczego.

Wręczenie odbyło się podczas Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zgromadzenia Członków RIG w Katowicach. W trakcie zgromadzenia wieloletni prezes i współzałożyciel RIG w Katowicach Tadeusz Donocik złożył zwolnił swoją funkcję i przyjął tytuł Honorowego Prezesa Izby. Nowym prezesem został Tomasz Zjawiony.

Do Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach należy obecnie ponad 500 firm. RIG reprezentuje interesy gospodarcze przedsiębiorców wobec organów państwowych i samorządu oraz udziela im pomocy w trudnych sytuacjach. Promuje też zasady etyki i uczciwości w biznesie, uczestniczy w pracach legislacyjnych oraz promuje zrzeszone w niej firmy w kraju i za granicą. Od wielu lat partnerem RIG jest GPW.

(mk)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
gpw.katowice.pl

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :