Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2018-01-13   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-01-13

PWiK w Gliwicach otrzymało nagrody za budowę hali widowiskowo-sportowej

PWiK odpowiadać będzie za administracyjne zarządzanie halą
PWiK odpowiadać będzie za administracyjne zarządzanie halą

Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gliwicach otrzymało dwie nagrody w konkursie „Śląskie Budowanie – 2017". Obie wiązały się z zarządzanym przez spółkę projektem budowy Hali widowiskowo-sportowej Gliwice.

W kategorii "Autorytet Budownictwa i Gospodarki Śląskiej" nagrodę otrzymała Pani Iwona Lukowicz-Fojt, Wiceprezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gliwicach w uznaniu za rozwój inwestycyjny przedsiębiorstwa oraz profesjonalne zarządzanie gospodarką wodno-ściekową.

„Autorytet Budownictwa i Gospodarki Śląskiej - mówiła wiceprezes - jest nobilitacją, ale też wyzwaniem. Wyzwaniem do dalszej pracy, do realizacji kolejnych zamierzeń. Muszę przyznać, że prowadzenie inwestycji m.in. budowy Hali widowiskowo-sportowej Gliwice, było dla mnie poważnym sprawdzianem, dlatego tym bardziej jestem dumna, że dostrzeżono tę inwestycję. Nagroda będzie wyeksponowana na honorowym miejscu."

Wyróżnienie w kategorii "Śląska Wielka Nagroda Budownictwa" zostało przyznane za efektywną koordynację budowy Hali widowiskowo-sportowej Gliwice. Zakończone sukcesem, wieloetapowe prace przy budowie jednej z największych inwestycji miejskich, to efekt profesjonalizmu, doświadczenia i należytej staranności Spółki, która pełniła rolę Menadżera Projektu.

(mk)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
pwik.gliwice.pl

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe