Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2020-08-20
Tworzenie aplikacji przemysłowych na zamówienie
Zasięg:
krajowy

Vigran Sp. jawna specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie, według sprecyzowanych założeń użytkownika. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują oprogramowanie zgodne z ich oczekiwaniami, uwzględniające specyfikę prowadzonej działalności.

Piszemy indywidualne rozwiązania informatyczne z różnych dziedzin gospodarki przy ścisłej współpracy z Klientem, tak by miał on bezpośredni wpływ na tworzoną aplikację. Uczestniczymy w całej fazie tworzenia oprogramowania – od fazy projektowej i rozpoznania potrzeb klienta, poprzez tworzenie i wdrażanie oprogramowania. Oferujemy także serwis autorski oraz konsulting IT.

Tworzymy głównie duże systemy w architekturze klient – serwer. Nasze produkcje oparte są o nowoczesne i uznane technologie: Visual Studio 2005 / 2008, SQL Server 2005, Windows Server. Wykorzystujemy najlepsze metodologie i techniki programistyczne. W trakcie tworzenia oprogramowania nieustannie kontaktujemy się z klientem, którego satysfakcja jest najważniejszą kwestia dla osiągnięcia stałej współpracy.

Pracownicy Vigranu to doświadczeni specjaliści w zakresie programowania i projektowania systemów informatycznych, baz danych a także w dziedzinie sieci komputerowych, serwerów i komputerów PC.

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży ochrony środowiska.

Firma

Vigran Spółka z o.o.

Adres: Toruńska 222, 87-805 Włocławek

Nr telefonu: (+48 54) 427 01 70 Skopiuj

Faks: (+48 54) 427 01 80 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal srodowisko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...