Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2022-11-03
Instalacje fotowoltaiczne
Zasięg:
krajowy

Czy chcesz, aby Twój dom był niezależny od dostawców prądu i gazu, a ciepło pochodziło z ekologicznych źródeł bezpiecznych dla naszej planety? A może chcesz także zapewnić swojej rodzinie czyste powietrze bez alergenów i smogu? Być może zależy Ci również na tym, aby zarobione pieniądze pracowały na Ciebie a nie na gigantów rynku energetycznego?
Jeśli tak, mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła z rekuperacją. Te nowoczesne rozwiązania zapewnią Ci niezależność energetyczną, a zwrot z inwestycji osiągniesz już po ok. 6 latach. Korzystając z dotacji "Mój Prąd", ulgi termomodernizacyjnej oraz programu "Czyste Powietrze", przekonasz się, że koszt tych ekologicznych urządzeń nie jest wyższy od tradycyjnych rozwiązań.
Nasi doradcy pomogą w doborze najlepszego sprzętu, dostosowanego do potrzeb domowników i możliwości nieruchomości, a gwarancja 25 lat na sprzęt i 5 lat rękojmi zapewni Ci spokój na długi czas.
Zrealizowaliśmy już ponad 1300 instalacji w całej Polsce. Pomagamy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów do uzyskania dotacji, a także pośredniczymy w uzyskaniu kredytu na najlepszych warunkach. Przekonasz się, że jego rata nie będzie większa niż Twoje obecne rachunki za prąd.
Zdecyduj się na zieloną energię i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży ochrony środowiska.

Firma

Ekodel Sp. z o.o.

Adres: Wojska Polskiego 3, 83-400 Kościerzyna

Nr telefonu: 504 044 044 Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal srodowisko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...