Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2021-02-16
Instalacje fotowoltaiczne
Instalacja fotowoltaiczna - klient indywidualny
Zasięg:
krajowy

 

Instalujemy systemy fotowoltaiczne i pompy ciepła oraz maty grzewcze w oparciu o najlepsze podzespoły na rynku. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dotacji. Współpracujemy z uznanymi dostawcami: LG Solar, SolarEdge, Daikin, Flexit, Dehn.s

Oferujemy rozwiązania dla klientów indywidualnych, firm i gospodarstw. Stawiamy na jakość i niezawodność, która znajduje odzwierciedlenie w dbałości montażu instalacji. Posiadamy 7 własnych zespołów montażowych. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie. Na wykonany montaż udzielamy 5 letniej rękojmi. Po tym czasie nasi serwisanci sprawdzają wszystkie elementy i mocowania konstrukcji oraz przedłużają gwarancję o kolejne lata. Wiemy, że trafnie podjęta decyzja zaowocuje zadowoleniem Klienta na długie lata.

Mamy na swoim koncie ponad 1000 instalacji, w tym ponad 600 w nowoczesnym systemie SolarEdge. Do każdej inwestycji dobieramy najefektywniejsze moduły fotowoltaiczne, falowniki oraz zabezpieczenia. Producenci urządzeń to firmy posiadające najnowocześniejsze technologie na rynku. Dzięki temu oferowane panele posiadają 25 lat gwarancji.

Dostarczamy również niezawodne i ergonomiczne pompy ciepła, które dzięki swej technologii wykorzystują skumulowaną w powietrzu energię, która bez problemu wystarcza do ogrzania całego budynku i uzyskania ciepłej wody użytkowej. To doskonała alternatywa dla ogrzewania gazowego, węglowego, bądź też innych paliw stałych. Co więcej, większość systemów może być wykorzystywana latem do chłodzenia budynków.

my systemy fotowoltaiczne i pompy ciepła oraz maty grzewcze w oparciu o najlepsze podzespoły na rynku. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dotacji. Współpracujemy z uznanymi dostawcami: LG Solar, SolarEdge, Daikin, Flexit.

 

Skontaktuj się z dystrybutorem

Firma

Ekodel Sp. z o.o.

Dział Handlowy
Łukasz Szałas - Dyrektor ds Sprzedaży
Adres: Gdyńska 50, 81-209 Chwaszczyno k. Gdyni

Nr telefonu: 504504010 Skopiuj

E-mail: lukasz.szalas@ekodel.com Skopiuj
WWW: www.ekodel.com

Przy kontakcie powołaj się na portal srodowisko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...