Powrót do listy szkoleń Ostatnia aktualizacja: 2012-12-28

Powrót do kalendarium
Lokalizacja awarii na sieciach preizolowanych systemów dystrybucji ciepła
Koszt szkolenia:
500 zł netto +23% vat
Czas trwania:
1 dzień
Najbliższy termin:
Nie został okreslony

Lokalizacja awarii na sieciach pre-izolowanych to skomplikowany proces, z którym problem ma niejedno przedsiębiorstwo. Istotny jest stały monitoring sieci, specjalistyczny sprzęt oraz szczegółowa dokumentacja. Należy także pamiętać o ciągłym edukowaniu specjalistów odpowiedzialnych za instalację alarmową. Zapraszamy na szkolenie, którego celem jest przedstawienie różnych aspektów praktycznej lokalizacji awarii w preizolowanych sieciach dystrybucji ciepła w Polsce.

W czasie szkolenia przedstawione zostaną wady i zalety dwóch najczęściej instalowanych rozwiązań. Wskazane zostaną także normy, standardy oraz sprzęt stosowany przy pomiarach na sieci preizolowanej – zarówno przy monitorowaniu sieci w celu zapobiegania występowaniu awarii, jak też przy praktycznej lokalizacji usterek. Podane zostaną przykłady praktyczne awarii występujących na sieci preizolowanej, z jakimi może spotkać się typowy operator systemu ciepłowniczego. Uzupełnieniem tematyki lokalizacji awarii sieci preizolowanych będzie omówienie sposobów lokalizacji awarii tradycyjnych sieci ciepłowniczych oraz lokalizacji trasy przebiegu różnorodnych instalacji podziemnych w celu uniknięcia kolizji.

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorstw ciepłowniczych i zakładów gospodarki komunalnej obsługujących sieci dystrybucji ciepła, a w szczególności do podległych im służb eksploatacji sieci, utrzymania ruchu, i ekip remontowych.

Jeśli mają Państwo pytanie dotyczące tematyki szkolenia, prosimy o przesłanie go do 25.01.2013 r., na adres e-mail: office@dendros.pl lub faksem pod nr 61 624 40 54. Zostanie ono omówione podczas szkolenia.

Opiekun merytoryczny i prowadzenie: Jerzy Kozłowski od ponad 20 lat aktywnie związany z branżą producentów sprzętu do lokalizacji uzbrojenia podziemnego oraz inspekcji TV sieci podziemnych; nadzorował m.in. wprowadzenie na rynek polski nowoczesnych rozwiązań technologicznych czołowych światowych producentów sprzętu lokalizacyjnego; doświadczenie zawodowe obejmuje zarówno aspekty teoretyczne jak i duże doświadczenie praktyczne w użytkowaniu sprzętu.

 

Program i formularz dostępne na www.dendros.pl

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży ochrony środowiska.

Organizator

Dendros – konferencje i szkolenia

Adres: os. Czecha 136/10, 61-292 Poznań

Nr telefonu: 61 307 40 53 Skopiuj

Faks: 61 624 40 54 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal srodowisko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...