Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Komunikat firmowy
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2017-05-31   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-31

Polsko-duńska dotacja do pomp ciepła Danfoss

Danfoss
Danfoss

Dzięki wyjątkowej akcji – polsko duńskiej dotacji, klienci końcowi mogą teraz zakupić pompy ciepła Danfoss w obniżonych cenach, otrzymując dodatkowo 5-letnią bezpłatną gwarancję.

Warto pomyśleć o rozwiązaniu, które ogrzewa dom i przygotowuje ciepłą wodę, a także chłodzi w upalne dni - pompy ciepła Danfoss to niezawodna, sprawdzona technologia, aż do 75% darmowej energii, ogrzewanie, chłodzenie budynku i ciepła woda z jednego źródła.

Tylko teraz, w ramach programu polsko-duńskiej dotacji, można nabyć m. in. najnowszą i najbardziej inteligentną powietrzną pompę ciepła: DHP-iQ. Ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji pomp ciepła pozwoliło na przygotowanie najwyższej jakości produktu, który Danfoss prezentuje z prawdziwa dumą.

DHP-iQ wyposażona jest w technologię inwerterową. Sprężarka sterowana falownikiem dostosowuje wydajność w sposób ciągły, w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Dzięki temu nie zużywa więcej energii niż jest to konieczne, co z kolei przekłada się na dalsze obniżenie rachunków. Energia słoneczna pobierana jest z powietrza zewnętrznego, a następnie wykorzystywana do ogrzewania ciepłej wody użytkowej oraz wodnych systemów centralnego ogrzewania, co gwarantuje efektywne oszczędności energii nawet w temperaturach poniżej -25°C. Dzięki wyjątkowej konstrukcji akustycznej urządzenie charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu. Funkcja chłodzenia zapewnia przyjemny klimat wewnątrz budynku, również w najgorętszym okresie roku. Dzięki wysokiej efektywności sezonowej, Danfoss DHP-iQ pozwala zmniejszyć zużycie energii nawet o 75%. Jednostka DHP-iQ jest dostępna w trzech zakresach mocy grzewczej: 5 kW, 9 kW i 16 kW. Składa się ona z dwóch części: samej pompy ciepła, która jest zainstalowana na zewnątrz oraz jednostki wewnętrznej. Do wyboru są dwie wersje jednostki wewnętrznej wyposażone w różne funkcje. Dzięki usłudze Danfoss Online istnieje możliwość zdalnego sterowania i monitorowania pompy.

Aby skorzystać z promocji należy zamówić pompę ciepła w terminie od 15.05.2017 r. do 15.07.2017 r. u Autoryzowanego Partnera Pomp Ciepła Danfoss, a dostawa zamówionej pompy ciepła musi nastąpić nie później niż do dnia 31.08.2017 r. Aby dodatkowo przedłużyć gwarancję, należy wykonać kroki z Ogłoszenia, dostępnego na www.pompy-ciepla-danfoss.pl

Szczegóły programu polsko-duńskiej dotacji, lista Autoryzowanych Partnerów Pomp Ciepła oraz modele pomp ciepła objęte programem są dostępne na stronie: www.pompy-ciepla-danfoss.pl.

 (gz)

Kategoria komunikatu:
Z życia firmy
Źródło:
Danfoss Poland Sp. z o.o.

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe