Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-03-14   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-03-14
Hydroprezentacje – cała branża w jednym miejscu
Ilustracja nadesłana (Grupa PRC)
Ilustracja nadesłana (Grupa PRC)

W środę, 13 marca, w Krynicy Zdrój rozpoczęła się XXII edycja konferencji Hydroprezentacje. To jedno z najstarszych i najbardziej cenionych wydarzeń wodociągowych w Polsce. Sympozjum adresowane jest do projektantów, wykonawców, eksploatatorów i kadry menedżerskiej branży wodociągowej.

Wśród tegorocznych prelegentów znajdują się m.in. Jurek Owsiak - polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, showman, działacz charytatywny i prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Styleman - kreator i znawca mody, człowiek wielu pasji, z których najważniejsze to moda męska i motocykle oraz Jakub Mrugalski z firmy Niebezpiecznik.pl, która działa w branży bezpieczeństwa teleinformatycznego i promuje bezpieczne korzystanie z Internetu.

Tematem przewodnim XXII edycji sympozjum jest współpraca i bezpieczeństwo. Podczas prelekcji i warsztatów współpraca omawiana jest w dwóch kontekstach. Pierwszy dotyczyć będzie współpracy w zakresie wymiany wiedzy, doświadczeń, wzajemnego uczenia się i zdobywania odpowiednich kompetencji, natomiast drugi poświęcony zostanie współpracy między firmami i wspólnym wdrażaniu innowacji. Drugim tematem przewodnim jest szeroko rozumiane bezpieczeństwo, które omawiane jest w kontekście: gwarancji ciągłych dostaw wody, ale także zupełnie nowych zagrożeń, związanych z nowoczesnymi technologiami, czyli cyberbezpieczeństwem.

Każdego roku program wydarzenia porusza najważniejsze wyzwania stojące przed branżą. Tematy podejmowane podczas sympozjum są zarazem najważniejszymi i najbardziej aktualnymi zgodnie z trendami branży wod-kan. Również w tym roku nie zabraknie tematów stricte technicznych dotyczących branży wodno-ściekowej.

Organizatorami konferencji Hydroprezentacje 2019 jest Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego oraz Śląska Rada Naczelnej Organizacji Technicznej FSNT w Katowicach. Podobnie jak w poprzednich latach organizatorzy zapraszają gości konferencji do hotelu Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdroju, który położony jest na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

 (gz)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
Grupa PRC Holding Sp. z o.o.

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :