Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wydarzenie polecane
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2017-08-25

Szkolenie "OBSZARY NATURA 2000 W PRAWIE UE I POLSKIM" Warszawa, 28 września 2017 r.

brak grafiki

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis srodowisko.pl

.

Nr telefonu: (22) 870 69 10, (22) 870 69 78 Pokaż numer
Adres e-mail: pr@konferencja.com.pl

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników administracji, prawników, organizacji ekologicznych zajmujących prawną problematyką ochrony przyrody oraz tych, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat funkcjonowania obszarów chronionych.

Przedmiotem szkolenia będą prawne i praktyczne aspekty związane z funkcjonowaniem form ochrony przyrody, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów Natura 2000. Prawna problematyka obszarów chronionych w prawie Unii Europejskiej i w prawie polskim jest przedmiotem dyskusji oraz obszernego orzecznictwa TSUE oraz sądów administracyjnych. Celem szkolenia jest przybliżenia jego uczestnikom instytucji obszarów chronionych w nawiązaniu do praktycznych problemów związanych ze stosowaniem przepisów prawa unijnego i polskiego z tego zakresu.

Szczegółowy PROGRAM szkolenia: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2017/on/index.php

Zapraszamy do skorzystania z 10% RABATu na udział w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2017/on/formularz_pr10.php

Kategoria wydarzenia:
Seminarium
Dodaj plik...

Możesz skontaktować
się z firmą bezpośrednio
z poziomu tej strony.

Wystarczy, że skorzystasz
z powyższego formularza.

Terminy wydarzenia

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe