Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2017-10-30
PV Instalator Polska (Grupa PVGE) wzmacnia swoją pozycję na rynku fotowoltaicznym

PV Instalator Polska (Grupa PVGE) wzmacnia swoją pozycję na rynku fotowoltaicznym

http://magazynfotowoltaika.pl/pv-instalator-polska-grupa-pvge-wzmacnia-swoja-pozycje-na-rynku-fotowoltaicznym/
PV Instalator POLSKA to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. Swoim klientom oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki). Jest również generalnym wykonawcą elektrowni i farm fotowoltaicznych w kraju i w Europie.
Po udanym wejściu na polski rynek w 2014 roku firma PV Instalator Polska rozszerza swoją działalność również o rynki europejskie. Obecnie firma oferuje swoje produkty i usługi klientom m.in. z Polski (poprzez sieć oddziałów zlokalizowanych w różnych województwach), Norwegii oraz krajów Europy Zachodniej. Od początku swojej działalności jednym z najważniejszych standardów i „motorów napędowych" firmy jest zadowolenie klienta, zarówno na etapie wyboru rodzaju mikroelektrowni, dostawy produktów jak i kompleksowej obsługi posprzedażowej oraz możliwie najszybszy zwrot z inwestycji w mikroelektrownie PV.
W celu zapewnienia realizacji tych celów PV Instalator Polska stworzyła i ciągle udoskonala rozwiązania w dziedzinie OZE jak również poszerza swoją ofertę produktową i usługową, współpracując z najlepszymi dostawcami paneli fotowoltaicznych, falowników i konstrukcji montażowych. Jako jedna z nielicznych firm w kraju oferuje kompleksową obsługę klientów w zakresie:
Projektów koncepcyjnych,
Budowlanych, kart i opinii środowiskowych,
Budowy instalacji i farm PV oraz monitoringu,
Obsługi prawnej i finansowej inwestycji
Pozyskiwanie finansowania,
Zakup i sprzedaż oraz obsługa projektów inwestycyjnych w dziedzinie fotowoltaiki,
Tworzenie spółek celowych pod budowę farm,
Pozyskiwanie finansowania zewnętrznego ze źródeł krajowych (RPO, NFOŚiGW, WFOŚiGW) oraz zagranicznych (fundusze VC, PE).
W portfolio firmy PV INSTALATOR POLSKA znajduje się już ponad 1 200 wykonanych instalacji fotowoltaicznych o łącznej zainstalowanej mocy ponad 10 MW co czyni firmę jednym z najbardziej doświadczonych dostawców i wykonawców instalacji fotowoltaicznych w kraju.

 

"WIERZYMY W TO, ŻE FOTOWOLTAIKA TO DOSKONAŁY SPOSÓB NA DOSTARCZENIE PRĄDU I CIEPŁA DO PAŃSTWA DOMÓW, FIRM I GOSPODARSTW ROLNYCH ZAPEWNIAJĄCY OSZCZĘDNOŚCI, OBNIŻENIE KOSZTÓW ENERGII ELEKTRYCZNEJ I POPRAWIAJĄCY STAN ŚRODOWISKA NATURALNEGO"
"Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2017 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl."

http://www.oferteo.pl/ekologiczne-zrodla-energii-i...

PODSTAWOWE FAKTY:
Ponad 1.200 instalacji fotowoltaicznych wykonanych
w Polsce w 2015, 2016 i 2017 roku.
Ponad 6 MW zainstalowanej mocy.

Grupę PVGE tworzą następujące podmioty:

1. PVGE Sp.z o.o.

2. PV Instalator Polska,

3. www.finansedlaoze.pl

www.pvge.pl

PV Instalator POLSKA to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce.
Jesteśmy ogólnopolską firmą oferująca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki) oraz generalny wykonawca elektrowni fotowoltaicznych w kraju i w Europie.

Nasze największe atuty to bardzo szeroki zakres najwyższej klasy produktów z branży OZE dostępnych od ręki oraz profesjonalne zespoły inżynierów i instalatorów fotowoltaiki, z doświadczeniem w projektowaniu i budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości (od kilku kW do kilkunastu MW) i rodzaju (on grid, off grid).
Oferujemy szeroki wybór produktów i doskonałe zaplecze techniczne (m.in. kompletnie wyposażone samochody techniczne z narzędziami do wykonywania instalacji fotowoltaicznych, kafary, kompresory).
Ponad 10 letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej w Polsce, Rumunii, UK, Niemczech, Włoszech oraz Słowacji wraz z min. 3 letnią gwarancją wykonania każdej instalacji oraz wysokim ubezpieczeniem OC firmy czynią z firmy PV Instalator POLSKA profesjonalnego PARTNERA dla Państwa firmy.

W ofercie również:
- pozyskiwanie finansowania na projekty związane z fotowoltaiką,
- audyty fotowoltaiczne,
- projekty koncepcyjne,
- dokumentacja projektowa (w tym karty środowiskowe),
- badanie sprawności wybranej partii modułów pv.


www.pvinstalator.pl

Autor:
PV Instalator Polska Grupa PVGE Sp. z o.o.
Źródło:
Magazyn Fotowoltaika
Dodał:
PV Instalator POLSKA Grupa PVGE Sp. z o.o.