Ekorn sp z o. o.GLOBAL - TECH Beniamin BednarskiPowerstone sp. z o.o.TOP TechnikMMC Polska SAbrak grafiki

Gratuluję skuteczności.
Dziękuję za pomoc w nawiązaniu kontaktów.

Jerzy Trafas P.U.P. MOBEL OASE Sp. z o.o.

Za Państwa pośrednictwem załatwiłem PILNĄ sprawę z nowym kontrahentem i obie strony są zadowolone.

Alfred Stuglik ELEKTROBUDOWA S.A.

Jeśli szukasz produktu/usługi:

 1. Skorzystaj z bezpłatnego mechanizmu i złóż zapytanie ofertowe za pomocą naszego formularza.
  • Możliwie dokładnie opisz czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
  • Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
   Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.
  • Jeżeli zależy Ci na szybkiej obsłudze zapytania wypełnij pole „termin ważności”
 2. Operator xtech.pl dobierze odpowiednią grupę dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie z prośbą o ofertę.
 3. Dostawcy, którzy będą w stanie zaproponować rozwiązanie, skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając oferty na poszukiwany produkt/usługę.

Sortownie odpadów komunalnych.

Sortownie odpadów komunalnych. Firma: TOP Technik
Firma AMUT Ecotech oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie sortowania i zagospodarowania wszelkich odpadów komunalnych, przemysłowych i innych. Firma AMUT Ecotech Srl jest spółką powstałą z połączenia włoskich firm AMUT SpA z Novary, działającej w zakresie odzysku i przetwórstwa tworzyw sztucznych od ponad 50 lat z firmą COMER Engineering z Maserada sul Piave, krajowym liderem w dziedzinie instalacji do zagospodarowania odpadów. W wyniku tego połączenia AMUT Ecotech może liczyć na spójne zarządzanie na tym polu zwiększając zaufanie i stabilność. Produkcja opiera się na wysokich możliwościach technologicznych w zakresie automatyzacji oraz kontroli procesu. Firma koncentruje się w dużym stopniu na wsparciu technicznym...

Smarownice Turbin wiatrowych, wodnych

brak grafiki Firma: P.H.U."POLTECH"
KOSZT WYMIANY ŁOŻYSK JEST WIELOKROTNIE WYŻSZY OD REGULARNEJ WYMIANY SMAROWNIC! Drodzy Państwo, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą automatycznych jedno oraz wielopunktowych smarownic przeznaczonych do ochrony wszelkich połączeń ruchomych. Znajdziecie Państwo w naszej ofercie smarownice o różnych pojemnościach, typach napędów oraz obszarze zastosowania. Dostarczamy smarownice z wypełnieniem oraz puste do uzupełnienia preferowanym smarem.  

kruszarki, przesiewacze, sortownie,

brak grafiki Firma: Powerstone sp. z o.o.
Mobilne i stacjonarne maszyny do przetwarzania surowcow naturalnych i wtornych. Produkty zostały przetestowane niemalże na każdym polu i w każdych warunkach, począwszy od żwirowni, poprzez kopalnie granitu, piaskowca, dolomitu, bazaltu, skończywszy na recyclingu oraz składach węgla. Maszyny Terex, Tesab i Portafil są zaprojektowane aby wytrzymać trudy ciężkich zadań jakie są przed nimi stawiane. Wewnętrzna moc i zewnętrzna wytrzymałość daje możliwości do radzenia sobie z najcięższymi pracami. Specyfikacja  silnika oraz komponentów zapewnia minimalne przestoje  i maksymalną wydajność. Używając  tylko najlepszych, sprawdzonych i zatwierdzonych materiałów,     w połączeniu z serią rygorystycznych kontroli jakości w produkcji i montażu,...

Linie sortownicze

Linie sortownicze Firma: Eko-techs.c.
Szanowni Państwo, Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją maszyn i urządzeń związanych z systemami transportu bliskiego materiałów. Urządzenia przez nas wykonane pracują na terenie naszego kraju jak i niektórych państw Europy. Dzięki zdobytym doświadczeniom jak i nabytym umiejętnościom nasze maszyny wykonane są z należytą starannością i dbałością  o potrzeby klienta. Pragniemy zaoferować Państwu wykonanie naszych usług w zakresie: - dostawa części, materiałów eksploatacyjnych taśmociągów, - naprawy główne, bieżące, - wykonanie nowych taśmociągów pod indywidualne zamówienie klienta. Chętnie pomożemy państwu w wyborze optymalnych rozwiązań dla Państwa potrzeb i                   z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Suszarnia bębnowa

Suszarnia bębnowa Firma: AGROMECH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Suszarnie bębnowe do biomasy dzięki swej wysokiej sprawności i dużej uniwersalności są jedynymi efektywnymi i ekologicznymi suszarniami przeznaczonymi do przemysłowego suszenia mokrej trociny potartacznej, zrębków drzewnych i torfu na drzewny brykiet opałowy, paliwo alternatywne, odnawialne i wysoce ekologiczne. Suszarnie bębnowe mogą być używane do suszenia i przerobu na mączkę pasz zielonych takich, jak trawa, lucerna, koniczyna i innych o porównywalnych właściwościach fizykomechanicznych, uprzednio pociętych na sieczkę. Ponadto można w nich suszyć materiał o cechach zbliżonych do pasz zielonych, jak wytłoki buraczane, odpady rybne i mięsne, przeznaczone na mączki paszowe. Istnieje również możliwość awaryjnego suszenia ziarna z...

Wszystkie (27) »

Recykling przewodów, węży 2014-04-16 09:54:00

poszukuje młyna lun innego urzadzenia do recyklingu przewodów węży hydraulicznych z splotem stalowym..coś co by oddzieliło gume od siatki stalowej...

Przesiewacz bębnowy 2014-04-14 09:12:00

Poszukuje przesiewacza bębnowego używanego może być do remontu, napędzanego silnikiem spalinowym, elektrycznym lub innym.

Szarpak do makulatury 2014-04-04 10:55:00

Szukam szarparki do makulatury tak, żeby można byłoby otrzymać odpowiedni granulat zwany ekofiber

Prasa do odpadów 2014-03-17 08:18:00

Prasa belująca do makulatury, folii, butelek PET.

Strzępiarka do odpadów płyt poliuretanowych 2014-03-06 10:59:00

Poszukuję małej strzępiarki do odpadów płyt poliuretanowych oraz technologi wykorzystania tego materiału do izolacji termicznej w ogrzewaniu podłogowym.

Tel. 12 432 52 00

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: biuro@xtech.pl.
xtech.pl Serwisy branżowe Sp. z o.o.