Laminopol Sp. z o.o.PROEKO SERWIS Sp.z.o.o.Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna Kompleks S.A.MMC Polska SABioEnergo-Tech JBEcokube Sp z o.o.

Gratuluję skuteczności.
Dziękuję za pomoc w nawiązaniu kontaktów.

Jerzy Trafas P.U.P. MOBEL OASE Sp. z o.o.

Za Państwa pośrednictwem załatwiłem PILNĄ sprawę z nowym kontrahentem i obie strony są zadowolone.

Alfred Stuglik ELEKTROBUDOWA S.A.

Jeśli szukasz produktu/usługi:

 1. Skorzystaj z bezpłatnego mechanizmu i złóż zapytanie ofertowe za pomocą naszego formularza.
  • Możliwie dokładnie opisz czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
  • Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
   Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.
  • Jeżeli zależy Ci na szybkiej obsłudze zapytania wypełnij pole „termin ważności”
 2. Operator xtech.pl dobierze odpowiednią grupę dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie z prośbą o ofertę.
 3. Dostawcy, którzy będą w stanie zaproponować rozwiązanie, skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając oferty na poszukiwany produkt/usługę.

Linie sortownicze

Linie sortownicze Firma: Eko-techs.c.
Szanowni Państwo, Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją maszyn i urządzeń związanych z systemami transportu bliskiego materiałów. Urządzenia przez nas wykonane pracują na terenie naszego kraju jak i niektórych państw Europy. Dzięki zdobytym doświadczeniom jak i nabytym umiejętnościom nasze maszyny wykonane są z należytą starannością i dbałością  o potrzeby klienta. Pragniemy zaoferować Państwu wykonanie naszych usług w zakresie: - dostawa części, materiałów eksploatacyjnych taśmociągów, - naprawy główne, bieżące, - wykonanie nowych taśmociągów pod indywidualne zamówienie klienta. Chętnie pomożemy państwu w wyborze optymalnych rozwiązań dla Państwa potrzeb i                   z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

ROZDRABNIACZE

ROZDRABNIACZE Firma: NewKom Spółka z o.o.
Rozdrabniacze dostępne w dwóch kategoriach: Zakres P, przeznaczone do zastosowań przemysłowych, o wydajności od 100 do 250 m3/h;Zakres H, przeznaczone dla potrzeb ogrodnictwa o wydajności od 30 do 80 m3/h Rozdrabniacze Ménart są dostępne w różnych wersjach, rozmiarach i różnych napędach: Silnik wysokoprężnySilnik elektrycznyNapęd od standardowych ciągników rolniczych.

Przesiewacze

Przesiewacze Firma: NewKom Spółka z o.o.
Przesiewacze Ménart (mobilne lub stacjonarne) są to samodzielne maszyny przeznaczone do przesiewania materiałów sypkich(kompost, ziemia, torf). Rodzaje napędów: silnik wysokoprężnysilnik elektryczny Przesiewanie pozwala na uzyskanie produktu o określonej wielkości ziarna i wolne od zanieczyszczeń (tworzywa sztuczne, gałęzie, kamienie, szkło...).

PRZERZUCARKI KOMPOSTU MENART

PRZERZUCARKI KOMPOSTU MENART Firma: NewKom Spółka z o.o.
Firma MENART od ponad 50-lat dostarcza maszyny do zakładów zagospodarowania odpadów. Przerzucarki kompostu firmy MENART spełniają najwyższe standardy techniczne. Przerzucarki firmy MENART pracują w kilkuset instalacjach na całym świecie. W zależności od sposobu napędu możemy wyróżnić: Przerzucarki z napędem na dwa lub cztery koła wersja - SPM Najczęściej wykorzystywane do kompostowania osadów ściekowych, odpadów biodegradowalnych Przerzucarki gąsienicowe wersji - SPMC Zazwyczaj wykorzystywane do rekultywacji skażonych gleb z powodu dużej gęstości gleby, która wymaga więcej mocy i przyczepności podłoża. Przerzucarki z napędem WOM – SP Wykorzystujące napęd ciągnika Opcje możliwość wyposażenia w urządzenie do...

CRAMBO 6000 Forest

CRAMBO 6000 Forest Firma: Agrex-Eco Sp. z o.o.
Branża ochrony środowiska ma możliwość wymiany doświadczeń na targach Poleko w Poznaniu a melioracje i technika wodociągowa na targach Expo Silesia w Sosnowcu. Ogromną część polskiego przemysłu stanowi jednak branża leśna, która również ma swoje miejsce - w Rogowie. To właśnie tam od 1999 roku odbywają się Międzynarodowe Targi Leśne, gdzie co roku przyznawana jest jedna z najważniejszych w tej branży nagród – SOWA Z ROGOWA. 11 września 2007 specjalna komisja oceniła 22 zgłoszonych przez wystawców produktów, biorąc pod uwagę następujące kryteria: - przydatność produktu dla leśnictwa, - myśl techniczna, - przyjazność dla środowiska, - nowatorstwo rozwiązań oraz - konkurencyjność wyrobu. Statuetkę oraz certyfikat otrzymała m.in....

Wszystkie (22) »

Rozdrabniacz do słomy tektury i drobnych gałezi 2014-07-10 14:20:00

Poszukujemy rozdrabniacz do słomy tektury i drobnych gałezi na sortowni smieci celem dalszego przeroby na brykiety Najlepiej jakby mógł od razu mielic np butelki plastikowe i drobne plastiki oczekuje na propozycje

Sita bębnowe 2014-06-17 17:16:00

sita mobilne bębnowe oraz separacja indukcyjna

Przerzucarka do pryzm kompostowanych 2014-04-01 15:41:00

Poszukujemy przerzucarki do prizm kompostowanych o parametrach: -wysokosc max 2,2 m -szerokosc max 5,35 m -wydajnosc 3500m3/godz. -z mozliwoscia przesitowania przez sito kompostu z wydajnosci 25-30 m3/godz.

Kompostownia 2014-02-04 11:11:00

Wykonuję usługę wywozu nieczystości stałych w tym także selektywnie odebrane odpady z zieleni przydomowej i miejskiej / liście , trawa, drobne zrębkowane gałęzie , popioły, zmiotki uliczne , rocznie jest tego około 1500 tyś. MG. Obecnie gromadzę to na jednej pryżmie a chciałbym to kompostować...

Wykonawcy kompostowni 2013-11-07 13:59:00

Witam, Poszukuje wykonawcy instalacji sanitarnych i technologicznych kompostowni oraz obiektów pomocniczych.

Tel. 12 432 52 00

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: biuro@xtech.pl.
xtech.pl Serwisy branżowe Sp. z o.o.